Služby

Účetnictví a daně

Přehled poskytovaných služeb:

Máte zájem o tuto službu? Kontaktujte nás...

Založení s.r.o. nebo zřízení živnostenského oprávnění

Prodej nových společností

Pokud potřebujete rychle začít podnikat nebo převést svou činnost na novou společnost, je nejlepším řešením zakoupení již existující společnosti neboli ready-made společnosti. Zajistíme Vám prodej nových společností. Sjednáme valnou hromadu i během 1 hodiny a vy můžete začít ihned podnikat.

Hlavní výhody ready-made společností:

Zakládání nových společností na klíč

V případě, že chcete založit novou společnost nebo si přejete pouze rozšířit své podnikatelské aktivity prostřednictvím nové právnické osoby, je dalším řešením založení nové společnosti.

Zabýváme se zakládáním nových společností různého typu, počínaje od společností s ručením omezeným, akciových společností až po zakládání družstev či nadačních fondů.

Zařídíme pro Vás veškeré potřebné formality rychle a levně. Novou společnost jsme schopni zajistit včetně zápisu do obchodního rejstříku již během dvou týdnů

Poskytování sídla společnosti

V naší nemovitosti Vám poskytneme adresu pro Vaše registrační sídlo v Praze.

Nabízíme služby virtuální kanceláře v Praze - poskytnutí adresy pro sídlo firmy, poskytujeme poštovní služby, administrativní služby, přeposílání a sken došlých poštovních zásilek.

Máte zájem o tuto službu? Kontaktujte nás...

Poradenství, daňová plánování a optimalizace

Poskytujeme daňové poradenství na národní i mezinárodní úrovni.

Zastoupíme Vás na případných kontrolách, vytýkacích řízení nebo dožádání, které by s Vámi vedl Finanční úřad. Vymyslíme ve spolupráci s Vámi řešení, jak reagovat na jednotlivé případy, které budete vést se státní správou.

Navrhneme pro Vás takové mezinárodní daňové struktury, které budou maximálně odpovídat Vaším individuálním potřebám. Budeme s Vámi analyzovat daňové dopady jednotlivých transakcí, které plánujete uskutečnit tak, aby si mohl předem rozvrhnout budoucí daňové zatížení.

Máte zájem o tuto službu? Kontaktujte nás...